در چه شرایطی میتونم کالای خود را بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتران همواره از الویت های نود و نه موبایل بوده است و نود و نه موبایل در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

گروه های کالای ارائه شده در وب سایت نود و نه موبایل ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند ، مانند کالاهای گروه لوازم جانبی گوشی ، لوازم جانبی کلمپیوتر و گوشی و نظایر آن، گوشی موبایل دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول هفت روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه از طرف نود و نه موبایل همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال در شده اند، مشمول هفت روز ضمانت بازگشت نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند ، نود و نه موبایل فرصت برای بازگشت در نظر گرفته است.

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد؛

-اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به نود و نه موبایل اطلاع داده شود.

-لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

-استفاده از این سرویس تنها در صورت امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصل خود به نود و نه موبایل بازگردانی شود.

-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

-این سرویس اشکال های فنی و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل میشود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد؛

-وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه مالا، باید حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش نود و نه موبایل از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

-اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل مشخصات درج شده روی بدنه باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

-عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزئیاتبا کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد و استناد آن ها نمی تواند اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا ، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

-در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

-در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نود و نه موبایل بازگردانی شود. برچسب یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت باگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود؛

توجه بند 1 : انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد، هیچ گونه دخل و تصرف ، باز کردن بسته بندی اولیه پلمپ، برچسب ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینگ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

توجه بند 2: از آنجا که نود و نه موبایل یک وب سایت خریده فروشی آنلاین است حق، استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق با مشتری یا همان مصرف کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی شود).

-اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، میتوانید وارد پروفایل خود شده و سفارش را لغو نمایید.

-با استناد به ” توجه بند 1 ” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش ، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود ( پلمپ ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگردانی هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالایی که بعد از تحویل صرف نظر شده باشید و بازگردانید هزینه ارسال باز گردانده نخواهد شد فقط هزینه کالا طی 24 ساعت بازگردانی خواهد شد.